Modna suszarka na pranie

Posted by Posted on1 października, 2022 Comments0
suszarka na pranie

Instagram jest nie tylko inspiracją pięknych wnętrz, mody, jedzenia czy zdrowego trybu życia. Influencerki pokazują nie tylko jak pięknie żyć, ale także jak zagospodarować swoją przestrzeń i ułatwić sobie prace domowe. Marka Leifheit zaprosiła do testów kilka znanych influencerek, aby wypróbowały suszarki Pegasus. Sprawdź czy przeszły ich próbę!

Suszarka jako niezbędny sprzęt w domu

Suszarki tradycyjne to rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekologiczne sposoby suszenia  i wygodę. W przeciwieństwie do urządzeń mechanicznych nie zużywają prądu, nie niszczą ubrań, dzięki czemu domowe wydatki są zdecydowanie mniejsze. Niewątpliwie jedną z większych zalet suszarki tradycyjnej jest możliwość postawienia jej w dowolnym miejscu. To kwintesencja wygody i funkcjonalności.Kolejnym plusem suszarek tradycyjnych jest to, że w przeciwieństwie do tych bębnowych niwelują ryzyko powstawania nieestetycznych zagnieceń i zaciągnięć na materiale.

Influencerki zaproszone do testów zdradziły, czym się kieruję przy wyborze odpowiedniej suszarki na pranie

Suszarka Pegasus 200 Solid Deluxe Mobile to model, który wybrała mrs_edithh.Podkreśla ona fakt, że nie ważne co robimy w życiu – czy zajmujemy się domem, czy jesteśmy bizneswoman – każda z nas musi zaprzyjaźnić się z domowymi obowiązkami. Dlatego zachęca do korzystania z najlepszego i najpraktyczniejszego sprzętu na rynku – suszarki Pegasus, gdyż zapewnia ona wygodę suszenia charakterystyczną dla wszystkich modeli tej serii, dzięki składanym bocznym skrzydłom, które zwiększają powierzchnię suszenia. Stabilne nóżki i pręty nie uginają się nawet pod ciężarem mokrego prania – co zapewnia trwałość na lata. Suszarka ta posiada pięć sprytnych dodatków do wyjątkowo delikatnego i wygodnego suszenia, np. dwa uchwyty na drobną garderobę, na których można łatwo wpiąć skarpetki, chusteczki i bieliznę. Dwa zewnętrzne pręty bocznych skrzydeł są faliste i idealne do zawieszania pięciu odpornych na wiatr wieszaków na ubrania, znajdujących się w zestawie akcesoriów. Dzięki równoległym nóżkom Pegasus 200 Deluxe Mobile stoi bardzo stabilnie i pewnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (na balkonie czy ogrodzie). Dodatkowo suszarka posiada dwa ruchome kółka, dzięki czemu łatwo ją przesunąć – nawet przez małe przeszkody.

Z kolei dla @pattihome ważną rolę odgrywa pojemność suszarki

Do tej pory miała duży dylemat, gdzie zmieścić kilka tur prania. Test Pagasusa marki Leifheit rozwiązał jej problem. Już koniec tego dylematu ponieważ suszarka ta mieści min. dwa wsady prania. ,,Super rozwiązaniem jest możliwość oddzielnego suszenia 26 par skarpetek. W komplecie wieszaki na ubrania ze specjalnymi rowkami, które powieszone na odpowiednim drążku nie przesuwają się, dodatkowo pojemnik na spinacze ułatwia wieszanie prania, zawsze mamy go pod ręką. A co najważniejsze suszarka jest mobilna – ma kółecza, lekka, stabilna i odporna na promieniowane słoneczne. Od dzisiaj nie ma problemu z wieszaniem czarnego i białego prania na jednej suszarce! Zmieści się wszystko”.

Z podobnym problemem borykała się także influencerka  @do-laskowska, której suszarka nie mieściła wystarczającej ilości ubrań. Od niedawna suszarka Pegasus 200 solid Delux Mobile stała się jej nieodłącznym przyjacielem, który pomaga jej w codziennych obowiązkach.

Category

Leave a Comment