Czy implanty zębowe wystarczą na całe życie?

Posted by Posted on14 sierpnia, 2022 Comments1
stomatologia

Decyzja o wszczepieniu implantów zębowych może sprawić, że w niedługim czasie całkowicie odmieni się nasz uśmiech i pozbędziemy się kompleksów, które być może towarzyszyły nam przez bardzo długi czas. Implanty zębowe są bardzo trwałe, z założenia mają pełnić swoją rolę do końca naszych dni. Warto zainwestować we współpracę z doświadczonym gabinetem stomatologicznym, który swobodnie dopasuje implanty do potrzeb oraz przeprowadzi zabieg ich wszczepienia.

Każdemu z nas na pewno zależy na tym, aby mieć możliwość swobodnego uśmiechania się, jak również pozbycia się wszelkiego rodzaju niedogodności, które są z uśmiechem związane. Zarówno nowoczesna stomatologia, jak również ortodoncja czy protetyka dają nam takie właśnie możliwości.

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z nieestetycznymi brakami w uzębieniu i decydujemy się na to, aby coś z taką sytuacją zrobić, bardzo dobrym rozwiązaniem jest wizyta w gabinecie stomatologicznym. Popularną metodą na to, aby pozbyć się problemów, są implanty zębowe.

Czym są implanty zębowe i jakie są ich zalety?

Implanty zębowe to sztuczne zęby, które składają się z wkładu wszczepionego bezpośrednio w dziąsło, specjalnego łącznika, jak również korony zębowej. Doświadczony protetyk przygotuje dokładnie taki implant, który będzie z naszego punktu widzenia najlepszy, najbardziej dopasowany pod względem koloru, jak również kształtu i wielkości.

Implanty zębowe mają bardzo naturalny wygląd, dzięki czemu nie odróżniają się od pozostałych zębów. Bez obaw możemy się uśmiechać, pozbyć kompleksów, nawiązywać nowe znajomości, zwiększyć atrakcyjność wyglądu.

Zobacz także: https://dbajozdrowie24.pl/jak-dlugo-utrzymuje-sie-efekt-wybielania-zebow/

Jaka jest trwałość implantów zębowych?

Wszystko oczywiście zależy od tego, z jakim gabinetem stomatologicznym podejmiemy współpracę. Warto się zgłosić do gabinetu, który ma duże doświadczenia, np. https://www.stomatologiajarzebiny.pl/l.

Implanty zębowe są wypełnieniami protetycznymi, które z założenia mają nam służyć przez całe życie i przez taki właśnie okres zachować swoje oryginalne parametry techniczne, właściwości oraz wygląd. Implanty wykonane są z materiałów, które gwarantują ich odporność na ścieranie, pękanie, przebarwienia, utratę pierwotnego koloru, jak również innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Wszystko to sprawia, że decydując się na wszczepienie implantów, będziemy mieli pewność tego, że przez wiele lat będziemy mogli cieszyć się szerokim oraz pięknym uśmiechem, jak również większą atrakcyjnością.

Category