W jaki sposób można pokonać boreliozę?

Sezon od wczesnej wiosny do później jesieni naraża nas na kontakt z niebezpiecznymi chorobami, roznoszonymi przez owady. Najniebezpieczniejsze dla naszego zdrowia w dalszym ciągu są kleszcze, które z uwagi na niezbyt mroźne zimy nie giną podczas niej, tylko się uodparniają i mutują, przez co choroby, jakimi nas zarażają, również są coraz gorsze – pod każdym względem. Na szczęście dla nas i naszych bliskich – we współczesnym starciu z tymi bestiami nie jesteśmy całkowicie bezbronni.

Innowacyjne metody walki z boreliozą

BioCare opracował w oparciu o stosowaną przez doktora Rafe’a metodą koinfekcji generatorem plazmowym. W Polsce jest to na razie bardzo innowacyjna i mało popularna metoda, jednak ze względu na skuteczność w terapii boreliozy staje się coraz popularniejsza i chętniej stosowana przez coraz to kolejnych specjalistów. Trudno się dziwić, skoro do teraz choroba ta uważana była za całkowicie nieuleczalną.

Jak rozpoznać boreliozę?

Specjaliści w osobie BioCare podpowiadają, że rozpoznanie boreliozy nie jest wcale prostym zadaniem, ponieważ pierwsze jej objawy, jeżeli wcześniej nie zauważymy na swoim ciele niepokojącego rumienia, przypominają całkowicie objawy grypy, która przecież na wiosnę oraz jesienią jest zjawiskiem powszechnym. W przypadku boreliozy mamy jednak do czynienia również z nasilającym się i wręcz trudnym do wytrzymania bólem stawów, który może zwrócić większą uwagę na objawy, jakie się pojawiły u pacjenta.